Oprava karoserie metodou PDR

Jsme specialisté na šetrné opravy karoserií 

Opravy karoserie provádíme nejšetrnější metodou PDR (Paintless Dent Repair), tedy bez lakování. Na metodu PDR se specializujeme již 20 let, během kterých nám pod rukama prošlo desetitisíce aut a motorek. Poradíme si s důlky po krupobití i promáčklinami z parkování. Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven. Pomůžeme vám i s prohlídkou i vyřízením pojistné události. Oprava proběhne bleskurychle u nás nebo u jednoho z více než 1 000 servisních partnerů.

Metoda PDR
(Paintless Dent Repair)

Metoda PDR je nejšetrnější způsob opravy vozidel poškozených krupobitím. Oprava promáčklin využívá paměťových vlastností karoserie a pružnosti laku. Důlky opravíme ručně za studena za pomoci specializovaných technik a nástrojů. Obejdeme se zcela bez lakování. 

PDR je levnější než alternativy a je preferovaná pojišťovnami. Na automobilu nezanechá po škodě ani stopu a vozidlo neztrácí na hodnotě.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Ozvěte se nám na naši bezplatnou linku dostupnou 24/7. Provedeme vás celým procesem, domluvíme prohlídku a opravu přímo u vašeho auto servisu. Vše za vás vyřídíme během několika málo minut.

Výhody PDR metody

Nesnižuje hodnotu vozidla

Rychlá a levná

Jak postupovat při poškození vozidla krupobitím?

N

1. Kontaktujte nás

Zavolejte nám na +420 800 225 522 nebo napište na info@qliniq.cz. Postaráme se o to, abychom ve vámi požadovaném čase a místě uvedli vaše vozidlo do původního stavu. Máme smluvní dealery a autoservisy po celém Česku a Slovensku.

N

2. Nahlaste škodu

Spojte se svoji pojišťovnou a nahlaste ji pojistnou událost. K úspěšnému vyřízení budete potřebovat číslo pojistné smlouvy, malý technický průkaz a datum vzniku pojistné události. V pojišťovně vám sdělí i výši vaší spoluúčasti. Zároveň vám sdělí číslo škodní události.

N

3. Rychle opravíme

V závislosti na naší dohodě se ve smluvený den dostavíte do servisu. Hlavní slovo si berou mistři svého oboru a za pomoci speciálních nástrojů PDR vytlačí důlky zpět do roviny. Nezůstane po nich ani důlek. Po precizní ruční práci přichází na řadu kontrola. Naši práci odvádíme na 100 %.

N

4. Šťastnou cestu

Oprava zabere zpravidla 1 až 2 dny v závislosti na rozsahu škod. I při opravdu rozsáhlých opravách se vejdeme do 1 týdne. Na základě krycího dopisu je částka za opravu poukázána pojišťovnou přímo nám. Za opravu hradíte pouze spoluúčast. Šťastnou cestu.

Auto QliniQ

(všechny) smluvní pojišťovny

servisních míst v ČR a SK

opravených aut

let na trhu

Jsme Auto QliniQ a před více jak 20 lety jsme se rozhodli začít nekonečný boj s důlky po kroupách. Přírodní živly krotit neumíme, rozhodně ale umíme krotit promáčkliny karoserií. Ať už se jedná o krupobití, bouřky či jiné události, naši technici ví, kam sáhnout. Výsledkem je vozidlo kompletně zbavené promáčklin.

Nespecializujeme se pouze na opravu důlků. Baví nás i detailing. Detailing interiéru či exteriéru je nedílnou součástí naší práce. Těší nás, když váš vůz vypadá opět jako nový. Největší odměnou je pro nás vaše radost při předávání vozu. Uvidíme i váš úsměv?

Pomůžeme vám s vyřízením pojistné události

Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven

Klikněte na logo pojišťovny pro více informací

Kooperativa logo
ČPP logo
GENERALI logo
Allianz logo
UNIQA logo
AXA logo
ČSOB POJIŠŤOVNA logo
SLAVIA POJIŠŤOVNA logo
direct pojišťovna logo
Wüstenrot logo
VZP logo
HVP logo
PILLOW logo

Spolupracujeme i s leasingovými společnostmi

ARVAL BNP PARIBAS GROUP logo
ALD Automotive logo
ČSOB Leasing logo
BusinessLease logo
LeasePlan logo

Naši mobilní technici vám šetří čas

U většiny pojišťoven poskytujeme službu mobilního technika. Díky tomu nemusíte čekat na technika z pojišťovny. Náš člověk přijede, prohlédne škodu a zdokumentuje ji.  To výrazně urychluje celý proces opravy. Následnou komunikaci s pojišťovnou řešíme my. Rychlost je u nás na prvním místě.

FAQ – Často kladené otázky

Jak určujeme rozsah poškození?

Rozsah poškození závisí na průběhu bouřky s krupobitím – někdy mají vozy poškozené pouze střechy (třeba i tisíci důlky), někdy je poškozena jen boční strana vozu (způsobené prudkým větrem během bouřky). I v rámci jedné kalamity jsou poškození vozů rozdílná.

Rozsah poškození dělíme na tři kategorie:

  • Lehce poškozeno: do 200 důlků
  • Středně poškozeno: do 500 důlků
  • Těžce poškozeno: nad 700 důlků

Před určením rozsahu poškození vůz pečlivě omyjeme, a pak označíme jednotlivé důlky a jejich počet.

Jak opravujeme poškození?

Poškozená vozidla opravíme metodou PDR (paintless dent repair) – odstranění důlků bez nutnosti lakování. Důlky a prohlubně jsou na karoserii vytlačeny zpět do roviny. Aby byl důlek na milimetry dobře vidět, používáme speciální lampu a odrazovou desku (dentreflektor). Poté nastupují naši specialisté – mistři ve svém oboru – za pomoci speciálních nástrojů vyhladí důlek zpět do roviny. Pracujeme s těmi nejlepšími techniky, kteří mají letité zkušenosti s opravou důlků všech velikostí.

Kolik oprava stojí?

Cenu určujeme podle počtu důlků a jejich velikostí. Při určení ceny se orientujeme dle smluvních ceníků s jednotlivými pojišťovnami. Výsledkem výpočtu je cena, kterou za opravu akceptuje vaše pojišťovna. Vy nám za opravu hradíte pouze spoluúčast.

Za jak dlouho budu mít svůj vůz zpět?

Délka opravy závisí na rozsahu škody. Většinu oprav stihneme do 1 či 2 pracovních dní. Skutečný rozsah škody a počet důlků zjistíme až po nasvícení speciální lampou. O délce opravy vás budeme neprodleně informovat, abyste se dle toho mohli zařídit.

Jak nahlásím pojistnou událost?

Zavolejte nám. My s vámi domluvíme termín opravy a od vás posléze budeme potřebovat pouze číslo pojistné události – to zjistíte u své pojišťovny.

Jak získám číslo pojistné události?

Číslo získáte od své pojišťovny. My vám však rádi pomůžeme se zdárným vyřízením celé pojistné události – domluvíme termín opravy co nejblíž vašemu bydlišti.

Kde mi vozidlo opraví?

Rádi vám vozidlo opravíme na našich pobočkách v Praze a Bratislavě či u jednoho z našich více než 600 smluvních autodealerů či autoservisů.

Co vše potřebujete k nahlášení pojistné události?

K nahlášení pojistné události si připravte – číslo pojistné smlouvy, která se vztahuje k poškozenému vozidlu, údaje o řidičovi v době vzniku škody, údaje o vozidle (SPZ, VIN, značka, rozsah škody, stáří, atp.) a vaše kontaktní údaje.

Kontaktujte nás

}

Po - pá: 8:00 - 17:00

Auto QliniQ s.r.o.

Křivenická 863/50

181 00 Praha 8

IČO: 27169642

DIČ: CZ27169642

VOP

GDPR