3D CAR SCAN – skenování vozidel

Inovativní optický 3D skener pro automatickou detekci a analýzu škod vozidel.

Představujeme vám technologickou inovaci 3DCARSCAN. Tento automatický systém určený ke snímání karoserie vozidla dokáže vyhodnotit a klasifikovat poškození karoserie vozidla krupobitím. Během 30 sekund rozpozná a vypočte přesnou hodnotu poškození. 3D scan umožní celkový škodní výpočet a vyznačí konkrétní poškození na obrázku.

Vyhodnocení poškození vozidla během 1 minuty 

Světelným tunelem vybaveným optickými kamerami projíždějí poškozená vozidla. Inovativní 3DCARSCAN je oskenuje a detekuje poškození. Poté specializovaný software 3D data v digitální podobě zpracuje a vyhodnotí.

Výsledkem je přehledná a přesná zpráva s velikostmi, počtem a umístěním důlků na karoserii. 3DCARSCAN šetří čas jak zákazníkům, tak technikům.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Ozvěte se nám na naši bezplatnou linku dostupnou 24/7. Provedeme vás celým procesem, domluvíme prohlídku a opravu přímo u vašeho auto servisu. Vše za vás vyřídíme během několika málo minut.

Výhody 3DCARSCANu

Rychlý

Technika “drive through” umožní průběžné skenování v intervalech menších než 30 s.

Spolehlivý

Výsledky skenování zobrazí celkový škodní výpočet a další konkrétní poškození.

Přesný

Moderní rozpoznávací algoritmus vypočítá hodnotu poškození na korunu přesně.

Mobilní

K manipulaci stačí pouze 1 osoba. Obsluhu po zaučení zvládne pohodlně každý.

Zjišťování rozsahu poškození je pro pojišťovny zdlouhavý proces

Nástroj 3DCARSCAN vám do 5 minut umožní objektivně diagnostikovat škodu na vozidle. Zabrání tak jakémukoliv zneužití v důsledku nepřesných odhadů škod. Software je jednoduše propojitelný s podnikovými informačními systémy. Výsledky máte neustále on-line a po ruce.

 

 

N

1. Škodní zpráva

Kompletní škodní zpráva, ve které najdete informace o klientovi a detaily poškození – karoserie, výpočet nákladů i dodatečných škod.

N

2. Digitalizace

Naskenovaná data a konečná zpráva jsou uloženy v databázi pro budoucí využití. Celý proces je transparentní i díky možnosti propojení s firemním CRM.

N

3. Cloud

Modul uloží zprávu a naskenovaná data do zabezpečeného cloudového úložiště. Díky tomu jsou snadno a odkudkoliv přístupná.

N

4. Snadná obsluha

Obsluha výstupů je velice snadná. Vše najdete v uživatelsky přívětivém grafickém rozhraní GUI a aplikaci VIA pro prezentaci skenů.

(všechny) smluvní pojišťovny

servisních míst v ČR a SK

opravených aut

let na trhu

Jsme Auto QliniQ a před více jak 20 lety jsme se rozhodli začít nekonečný boj s důlky po kroupách. Přírodní živly krotit neumíme, rozhodně ale umíme krotit promáčkliny karoserií. Ať už se jedná o krupobití, bouřky či jiné události, naši technici ví, kam sáhnout. Výsledkem je vozidlo kompletně zbavené promáčklin.

Nespecializujeme se pouze na opravu důlků. Baví nás i detailing. Detailing interiéru či exteriéru je nedílnou součástí naší práce. Těší nás, když váš vůz vypadá opět jako nový. Největší odměnou je pro nás vaše radost při předávání vozu. Uvidíme i váš úsměv?

Pomůžeme vám s vyřízením pojistné události

Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven

Klikněte na logo pojišťovny pro více informací

Kooperativa logo
ČPP logo
GENERALI logo
Allianz logo
UNIQA logo
AXA logo
ČSOB POJIŠŤOVNA logo
SLAVIA POJIŠŤOVNA logo
direct pojišťovna logo
Wüstenrot logo
VZP logo
HVP logo
PILLOW logo

Spolupracujeme i s leasingovými společnostmi

ARVAL BNP PARIBAS GROUP logo
ALD Automotive logo
ČSOB Leasing logo
BusinessLease logo
LeasePlan logo

Naši mobilní technici vám šetří čas

U většiny pojišťoven poskytujeme službu mobilního technika. Díky tomu nemusíte čekat na technika z pojišťovny. Náš člověk přijede, prohlédne škodu a zdokumentuje ji.  To výrazně urychluje celý proces opravy. Následnou komunikaci s pojišťovnou řešíme my. Rychlost je u nás na prvním místě.

FAQ – Často kladené otázky

Jak určujeme rozsah poškození?

Rozsah poškození závisí na průběhu bouřky s krupobitím – někdy mají vozy poškozené pouze střechy (třeba i tisíci důlky), někdy je poškozena jen boční strana vozu (způsobené prudkým větrem během bouřky). I v rámci jedné kalamity jsou poškození vozů rozdílná.

Rozsah poškození dělíme na tři kategorie:

  • Lehce poškozeno: do 200 důlků
  • Středně poškozeno: do 500 důlků
  • Těžce poškozeno: nad 700 důlků

Před určením rozsahu poškození vůz pečlivě omyjeme, a pak označíme jednotlivé důlky a jejich počet.

Jak opravujeme poškození?

Poškozená vozidla opravíme metodou PDR (paintless dent repair) – odstranění důlků bez nutnosti lakování. Důlky a prohlubně jsou na karoserii vytlačeny zpět do roviny. Aby byl důlek na milimetry dobře vidět, používáme speciální lampu a odrazovou desku (dentreflektor). Poté nastupují naši specialisté – mistři ve svém oboru – za pomoci speciálních nástrojů vyhladí důlek zpět do roviny. Pracujeme s těmi nejlepšími techniky, kteří mají letité zkušenosti s opravou důlků všech velikostí.

Kolik oprava stojí?

Cenu určujeme podle počtu důlků a jejich velikostí. Při určení ceny se orientujeme dle smluvních ceníků s jednotlivými pojišťovnami. Výsledkem výpočtu je cena, kterou za opravu akceptuje vaše pojišťovna. Vy nám za opravu hradíte pouze spoluúčast.

Za jak dlouho budu mít svůj vůz zpět?

Délka opravy závisí na rozsahu škody. Většinu oprav stihneme do 1 či 2 pracovních dní. Skutečný rozsah škody a počet důlků zjistíme až po nasvícení speciální lampou. O délce opravy vás budeme neprodleně informovat, abyste se dle toho mohli zařídit.

Jak nahlásím pojistnou událost?

Zavolejte nám. My s vámi domluvíme termín opravy a od vás posléze budeme potřebovat pouze číslo pojistné události – to zjistíte u své pojišťovny.

Jak získám číslo pojistné události?

Číslo získáte od své pojišťovny. My vám však rádi pomůžeme se zdárným vyřízením celé pojistné události – domluvíme termín opravy co nejblíž vašemu bydlišti.

Kde mi vozidlo opraví?

Rádi vám vozidlo opravíme na našich pobočkách v Praze a Bratislavě či u jednoho z našich více než 600 smluvních autodealerů či autoservisů.

Co vše potřebujete k nahlášení pojistné události?

K nahlášení pojistné události si připravte – číslo pojistné smlouvy, která se vztahuje k poškozenému vozidlu, údaje o řidičovi v době vzniku škody, údaje o vozidle (SPZ, VIN, značka, rozsah škody, stáří, atp.) a vaše kontaktní údaje.

Kontaktujte nás

}

Po - pá: 8:00 - 17:00

Auto QliniQ s.r.o.

Křivenická 863/50

181 00 Praha 8

IČO: 27169642

DIČ: CZ27169642

VOP

GDPR