Supagard

Profesionální ochrana exteriérů a laků

Supagard

Profesionální ochrana exteriérů a laků

Řešení profesionálů

Společnost Supagard vznikla v roce 1988 a od té doby se ve Spojeném království stala jedničkou mezi dodavateli profesionálně aplikovaných výrobků na ochranu laku a interiéru automobilů. Její výrobky přinášejí skutečnou hodnotu zákazníkům z řad majitelů nových i starších vozů – díky jejich používání vypadá vaše auto stejně dobře jako v den nákupu nového vozu.

Technologie Bionic značky Supagard je jedničkou na trhu a byla vyvinuta na ochranu laku, textilií a kůže s doživotní zárukou.

Ochrana Supagard zachová vašemu vozu tentýž skvělý vzhled, jaký měl při nákupu, a pomáhá udržet jeho hodnotu pro případ, že jej budete chtít prodat.

ZAHAJENÍ

NOVÁ KAPITOLA V OCHRANĚ LAKU

Společnost Supagard s potěšením oznamuje uvedení na trh Bionic Technology, řady produktů určených k zajištění špičkové ochrany na trhu. Tuto technologii lze definovat jako „mající mimořádné silné stránky, síly, schopnosti a vytrvalost“.

Ochrana exteriéru

Politura 365 společnosti Supagard byla vyvinuta tak, aby vzdorovala nejrůznějším klimatickým podmínkám. Odolná a vysoce lesklá ochranná bariéra se naváže na lak, uzamkne jeho povrch a chrání ho tak před škodlivými UV paprsky, kyselým deštěm a znečištěným ovzduším.

Péče o sklo

Prostředek Supagard SupaVision na sklo s technologií Bionic používá novou technologii průhledné, nepřilnavé vrstvy na sklo pro zajištění nepřekonatelné viditelnosti za všech podmínek na dobu až 6 měsíců. Při profesionální aplikaci na čelní, boční nebo zadní skla vašeho vozidla dramaticky zvýší denní i noční viditelnost při řízení v dešti, dešti se sněhem nebo při sněžení.

Ochrana textilií 

Každé vlákno čalounění sedadel a koberců je pokryto ochrannou politurou, která usnadňuje odstraňování nečistot a rozlitých tekutin. Zabraňuje tak vzniku skvrn a zároveň chrání strukturu materiálu, čímž zachovává jeho vzhled.

Ochrana kol

Pokud necháte nechráněné, vaše kola se mohou velmi rychle poškodit. Prach z brzd, silniční sůl, špína a bláto poškodí lak a případně i samotné kolo.

Sada Supagard 365

Sada Supagard 365 byla speciálně nakonfigurována tak, aby obsahovala všechny čisticí a ochranné prostředky, které budete potřebovat, abyste udrželi svůj vůz stále jako nový. Produkty Supagard jsou plně kompatibilní s povrchovou úpravou karoserie i interiérem vašeho vozu a můžete ho proto umývat a čistit tak často, jak uznáte za vhodné.

Ochrana kůže 

Ochranný prostředek s technologií Bionic značky Supagard na kožené povrchy kryje a chrání povrchy ve vozidlech s koženými interiéry před potřísněním kapalinami na bázi vody a oleje a zabarvením od oděvů, aniž by nepříznivě ovlivnil poddajnost a lesk koženého materiálu.

Supagard Professional

Supagard je britský lídr na trhu profesionálně aplikovaných kvalitních produktů pro péči o automobil a je schválen většinou předních výrobců automobilů. Náš komplexní sortiment zahrnuje ochranu barev, ochranu tkanin, ochranu vinylů, péči o kůži, zotavení klíčů a bezpečnostní značení. Naše produkty nabízejí prvotřídní ochranu a hodnotu pro nové i ojeté vozydla. 

Sada Supaguard 365

Sada Supagard 365 byla speciálně nakonfigurována tak, aby obsahovala všechny čisticí a ochranné prostředky, které budete potřebovat, abyste udrželi svůj vůz stále jako nový. Produkty Supagard jsou plně kompatibilní s povrchovou úpravou karoserie i interiérem vašeho vozu a můžete ho proto umývat a čistit tak často, jak uznáte za vhodné.

Následná péče

Poté, co naši vyškolení technici profesionálně aplikují ochranu Supagard na váš vůz, vám poskytneme řadu výrobků pro následnou péči, které vašemu vozidlu zachovají lesk. Vzhledem k velkému množství voskových a lešticích výrobků na trhu je rozumné používat výrobky pro péči o vozidlo, které doplňují základní výrobky Supagard, díky nimž mají povrchy vašeho auta vzhled nového vozu.

Naše ucelená řada výrobků následné péče Supagard byla speciálně vytvořena tak, abyste mohli využívat všech výrobků pro čištění a péči o detaily, které potřebujete k udržování vozidla v trvale dokonalém stavu. Auto můžete umývat a čistit tak často, jak je třeba, neboť máte jistotu, že výrobky následné péče Supagard jsou zcela kompatibilní s vašimi systémy na ochranu laku, interiéru a skel.

Ceník Auto QliniQ – Praha 8 Čimice

BIONIC POLYSILAZANE EXTRA – KERAMICKÝ NÁTĚR

 • vnější čištění automobilu, včetně dveří i kol
 • odstraňovač dehtu, odstraňovač hmyzu, hliněná tyčinka, předčištění povrchu aplikace keramiky
 • 5ti letá garance kvality

20 000 Kč

Supagard Supavision

 • vyčištění oken, následná aplikace nátěru
 • lze kombinovat pouze s BIONIC POLYSILAZANE EXTRA – KERAMICKÝ NÁTĚR

3 000 Kč

Supagard IMPREGNACE koženého interiéru

 • vnitřní čištění interiéru
 • odstranění skvrn
 • aplikace přípravku Supagard leather cleaning
 • aplikace přípravku Supagard na tvz., konzervaci kůže

3 500 Kč

Ochrana vnitřní textílie

 • vnitřní čištění textílie, následná impregnace
 • sedadla, koberce, podlahový koberec, kufr
 • lze kombinovat pouze s BIONIC POLYSILAZANE EXTRA – KERAMICKÝ NÁTĚR

1 500 Kč

Supagard polymer 365, záruka 1 rok

 • tato aplikace chrání barvu vašeho laku a přínáší mu extra lesk
 • lze kombinovat pouze s BIONIC POLYSILAZANE EXTRA – KERAMICKÝ NÁTĚR

1 000 Kč

Plastová a gumová čerň

 • nezahrnuje aplikaci plastových a gumových částí dveří

800 Kč

Vnitřní čištění, PLASTIC & VINYL PROTECTOR

 • intenzivní čistění, následná aplikace přípravku Supagard plastic gard

800 Kč

Sanity systém – čištění ozonem

1 500 Kč

32 500 Kč

Ceny se mohou lišit v závislosti na velikosti, typu, stáří a stavu vašeho vozidla.