Auto QliniQ

O nás

Důlky opravujeme již 18 let

Promáčkliny. Důlky. Poškození. Ti všichni nás nenávidí. Proč? Protože je spolehlivě likvidujeme. Likvidujeme je více než 18 let. Za tu dobu nám pod rukama prošlo více než 10 000 aut. A více než 10 000 aut znamená více než 10 000 spokojených úsměvů zákazníků.

O auta se staráme od roku 2004

Auta. Karoserie. Majitelé aut. Ti všichni nás milují. Proč? Protože majitelům uvádíme karoserie jejich aut do původního stavu. Žádné poškození po krupobití. Žádné poškození po vandalismu. Auto jako nové. To je výsledek naší práce.

Jak pracujeme?

 Jako bychom byli pro opravu důlků stvořeni. Poškození odstraňujeme PDR metodou, která nepoškozuje lak. Tím vaše auto neztratí na hodnotě. To oceníte vy, majitelé vozidel. Jestli se říká, že Češi mají zlaté ručičky, tak u nás v Auto QliniQ to potvrzujeme!

Na vztazích si zakládáme

V Česku a na Slovensku máme přes 700 smluvních partnerů, mezi nimiž jsou autoservisy, autodealeři či leasingové společnosti. K tomu jsme smluvní partner všech pojišťoven. Jsme na vaší straně. I proto u nás máte doživotní záruku.

Máme rádi čísla

Opravených aut a motorek

Smluvních partnerů

Provozovny v Praze a Bratislavě

let na trhu

Chceš se k nám přidat?

Jsi zkušený technik PDR? Opravil jsi více než 100 aut poškozených krupobití? Pokud ano, hledáme práve tebe! Kontaktuj nás.

Naši smluvní partneři

 

Kooperativa logo
ČPP logo
GENERALI logo
Allianz logo
UNIQA logo
AXA logo
ČSOB POJIŠŤOVNA logo
SLAVIA POJIŠŤOVNA logo
direct pojišťovna logo
Wüstenrot logo
VZP logo
HVP logo
PILLOW logo
ARVAL BNP PARIBAS GROUP logo
ALD Automotive logo
ČSOB Leasing logo
BusinessLease logo
LeasePlan logo

Spokojenost zaručená!